Naše zásady

 Konoman je především jistotou nákupu legálního prémiového CBD konopí. Abychom poskytli opravdu bezpečný produkt, přijali jsme určité zásady, které nám pomáhají dodávat tu nejkvalitnější surovinu legálně.

 

paragraf1

100 % legální 

Od pěstírny až na e-shop vedeme záznamy o přijetí a vydání konopí. Každé sklizni přidělujeme číslo šarže, abychom mohli kontrolovat kvalitu jednotlivých úrod a byly si tak jisti, že se k Vám dostane to nejlepší. Jednotlivé šarže necháváme testovat Ústavem soudního lékařství v Olomouci na přítomnost účinných látek. Znaleckým posudkem tak zaručujeme, že konopí od Konoman je vždy v zákonném limitu do 0,3 % THC v balení. Díky vyváženému poměru květů a listů dosahují suroviny v balení Konoman ideálního množství účinných látek. Dle §5, ods. 5 zák. č. 167/1998 Sb. Zákon o návykových látkách, není pro naše konopí potřeba povolení k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým, jakož i k obchodu s konopím za těmito účely.

 

ekologicke_baleni_konoman

#bezplastu

V dnešní době si čím dál více uvědomujeme potřebu chránit naši planetu před zbytečným znečišťováním. U nás všichni myslíme na přírodu a proto stejně jako naše konopí je přírodní, tak i naše balení je plně kompostovatelné. Všechny obaly jsou 100% biologicky rozložitelné dle evropské normy PN-EN 14806:2010. Odesíláme v papírových krabicích lepených papírovou páskou, které můžete dále využít a obaly můžete dát do bioodpadu nebo na kompost. :)

 

cbd_konopi_od_18_let

POuze plnoletým

Jelikož mnozí z nás jsou již rodiči, cítíme tak zodpovědnost. Proto ačkoliv nám to zákon neukládá, naše konopí se dostane do rukou pouze plnoletým. Přeci jen se jedná o surovinu, se kterou je potřeba zacházet zodpovědně. Dopravce může zkontrolovat plnoletost pro vydání balíku. Věříme ale, že pokud Vám není 18 a chcete si naše zboží přesto objednat, nebude pro Vás problém vysvětlit rodičům, že na balení Konoman není nic špatného a požádat je tak, aby objednávku provedli oni.

 

diskretni_baleni

Diskrétní balení

Baleno s láskou, ekologicky a s ohledem na Vaše soukromí. Balíček je v papírové krabičce, zalepen papírovou páskou a opatřen štítkem dopravce. Jako odesílatel je uveden Konoman s.r.o. a poštovní zásilka neobsahuje žádná loga.

 

cbd_konopi_legalne_konoman

Žádné sběratelské předměty, nýbrŽ konopí

Konoman dodává technické konopí jako surovinu všem, kteří mají zájem na jejím zpracování. Děláme vše proto, aby obsahem našich balení bylo pouze legální konopí, a proto nemusíme slovíčkařit jako jiní. Naším mottem je: prémiové konopí legálně.


 Budete překvapeni, jak snadné je vyrobit si například poctivou mastičku z konopí, díky tomu jak málo ingrediencí je k tomu potřeba. V případě základní masti postačí jen kvalitní tuk, naše konopí a voda. O jednotlivých složkách tedy víte všechno, na rozdíl od složení, které je běžně uvedeno na příbalových letácích průmyslově vyráběných mastí. Ještě na jednu věc jsme ale zapomněli, na lásku, kterou do výroby domácích produktů vložíte jako poslední ingredienci. Jen díky tomu můžete docílit poctivé konopné mastičky s nejvyšší možnou koncentrací účinných látek.

facebbok